Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2024/2025

Drogie Uczennice, Drodzy Uczniowie,
Szanowni Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły,

witamy Was serdecznie po wakacyjnej przerwie, podczas której zapewne nie zabrakło wyjazdów, wycieczek i przygód.
Pełni nowych pomysłów i wrażeń wracamy do szkoły.
Jak potoczy się nowy rok szkolny i co ze sobą przyniesie?
Oczywiście nie znamy odpowiedzi na te pytania. ale z pewnością możemy powiedzieć, że wszyscy Uczniowie Osiemdziesiątki Dziewiątki odniosą mniejsze lub większe sukcesy. Niektórzy zostaną laureatami konkursów przedmiotowych, mistrzami w sporcie, tańcu, układaniu puzzli, w grze na instrumentach, inni spróbują swych sił na gruncie artystycznym, w wolontariacie czy samorządzie uczniowskim.
Dla Uczniów klas ósmych rok szkolny 2024/2025 jest ostatnim w murach tej szkoły. Trzymamy kciuki, abyście osiągnęli jak najwyższe oceny, zdobyli maksymalną ilość punktów na egzaminach oraz dostali się do wymarzonych szkół średnich. Ale przede wszystkim życzymy Wam rozwijania pasji i zainteresowań oraz wytrwałości w dążeniu do obranych celów.
Drodzy Nauczyciele, niech każdy dzień w szkole będzie satysfakcjonujący i pełen radości z osiągnięć uczniów. Dziękujemy za Waszą pasję i poświęcenie!
Drodzy Rodzice, cytując słowa Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, chciałybyśmy Was zapewnić, że “nauczyciele, którym powierzacie swoje dzieci, to profesjonaliści, którzy nie tylko posiadają wiedzę, ale także pasję do nauczania i ogromne zaangażowanie. To oni są tymi, którzy z pełnym oddaniem budują mosty między wiedzą a wartościami, między przeszłością a przyszłością, dlatego tak ważne jest, abyście nam zaufali.”
Uroczyście ogłaszamy, że rok szkolny 2024/2025 uważamy za otwarty! I bardzo się cieszymy, że szkoła znów będzie rozbrzmiewała codziennym gwarem.
Anna Szymczak i Magdalena Prusinowska