Nieco lub nieco bardziej odmienione wnętrza Osiemdziesiątki Dziewiątki

W czasie wakacji odpoczywaliśmy, ale tylko trochę 🙂
Udało nam się wyremontować 9 sal lekcyjnych, dwa korytarze oraz dojście do sali gimnastycznej, a na parterze stoją nowe szafki uczniowskie.
A wszystko to dzięki ogromnemu zaangażowaniu Pracowników naszej szkoły, szczególnie panów: Grzegorza i Artura.
Wyjątkowe podziękowania składamy Rodzicom i Dziadkom uczniów klasy 7a. Dzięki Państwu sala 109, od dzisiaj “Leśny Zakątek” stała się przytulną, zieloną przestrzenią.
Jeszcze raz dziękuję również Rodzicom uczniów klasy 7b, którzy w trakcie minionego roku szkolnego dokonali ogromnej przemiany sali 203.
Bardzo się cieszymy, kiedy Państwo nie tylko wspieracie dzieci w edukacji, ale także angażujecie się w życie szkoły i pomagacie nam w naszych przedsięwzięciach. Efekt Waszych działań przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.
Serdecznie dziękujemy!!!