Regulamin konkursu ,,Sztuka na talerzu”

Organizator konkursu:
Szkoła Podstawowa nr 89 im. K. K. Baczyńskiego w Poznaniu

Inicjator konkursu:

Bednarska Szkoła Podstawowa Terytorium Raszyńska w Warszawie

Uczestnicy:
Konkurs adresowany jest do uczniów klas IV – VIII.

Zasady konkursu:
Zadaniem w konkursie jest wykonanie kompozycji nawiązującej do dzieła znanego artysty, przy użyciu jedzenia oraz wszelkich produktów spożywczych i sfotografowanie jej. Wykonane zdjęcie należy przesłać na adres: anita.orzechowska@sp89poznan.edu.pl do dnia 13 marca 2024 r. wraz oświadczeniem (załącznik).
Rozmiar zdjęcia nie może przekraczać 12Mb.
Na nadesłanej fotografii nie powinny znajdować się żadne napisy oraz osoby.
Uczestnik może zgłosić jedynie fotografię, której jest wyłącznym autorem i do której posiada pełnię autorskich praw majątkowych.
Przesłanie fotografii na konkurs oraz podpisanego przez opiekuna prawnego uczestnika oświadczenia jest równoznaczne z zapoznaniem się z warunkami regulaminu oraz z oświadczeniem uczestnika o posiadaniu majątkowych praw autorskich do fotografii oraz udzieleniu Organizatorowi nieodpłatnej licencji na korzystanie z fotografii na warunkach zawartych w Regulaminie.

Kryterium oceny prac:
Komisja przy ocenie weźmie pod uwagę oryginalność, ciekawość, jakość wykonania, podejście do tematu, walory artystyczne itp.

Wyniki:
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 26 marca 2024 r. na stronie https://www.raszart.online/sztukanatalerzu

Nagrody:
Autorom najlepszych prac konkursowych (laureatom konkursu) przyznane zostaną nagrody rzeczowe.

Koordynator konkursu:
Anita Orzechowska